img

RUSZYŁY ZAPISY!!!  TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH POLKOWICE 03.03.2024

Link do strony zapisów: https://time-sport.pl/zapisy-03-03-2024-viii-bieg-tropem-wilczym-polkowice-2024/

To już będzie VIII edycja biegu w Polkowicach, a XII w całej Polsce. Głównym organizatorem na Polskę jest Fundacja Wolność i Demokracja. W naszym mieście organizatorem od ośmiu lat jest Stowarzyszenie Patriotyczne Polkowice. Organizując to wydarzenie chcemy dotrzeć do jak największej grupy młodych i starszych powiedzieć a może przypomnieć kim byli Żołnierze Wyklęci. O co walczyli, i za co ginęli z rąk zdrajców Ojczyzny, którymi byli komuniści z czasów PRL-u i okupant Rosja Sowiecka.  

Będzie można wystartować na trzech dystansach. O godz. 12:oo Bieg „Honorowy” na dystansie 1963m, jest to upamiętnienie daty śmierci ostatniego z Żołnierzy Wyklętych Józefa Franczaka ps. Lalek. O 12:3o jednocześnie wystartują uczestnicy na bieg „Niezłomnych” dystans 5000m lub bieg „Cichociemnych 316/94” dystans 10.000m. Wszystkie trzy biegi będą objęte profesjonalnym pomiarem czasu. Tak jak w ubiegłym roku tak również w tym, tylko 70 uczestników otrzyma pamiątkowe pakiety startowe, a po ukończeniu biegu pamiątkowy medal. Gwarancją otrzymania pakietu jest dokonanie opłaty startowej, nie liczy się kolejność zgłoszenia. Na pakiet startowy składa się: numer startowy, materiał promocyjny i pamiątkowy medal. Wpisowe na bieg wynosi 20,00zł, a powyżej nr 70 wynosi 10,00zł.  Każdy uczestnik i nie tylko będzie mógł nabyć pamiątkową koszulkę za dodatkową opłatą w wysokości 50,00zł wykonaną z szybkoschnącego materiału, krój ze szwami bocznymi, szew wzmacniający na ramionach, idealna do uprawiania sportu i aktywności fizycznej. Miejsce w którym odbędzie się impreza to osiedle „Polanka” w Polkowicach „Polankowe Centrum Piknikowe” ul. Modrzewiowa.

Z regulaminem zawodów „Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w Polkowicach można się zapoznać na stronie www.time-sport.pl w zakładce ZAPISY pod datą 03.03.2024 Bieg Tropem Wilczym Polkowice.

Do zobaczenia 3 marca (niedziela) 2024 roku na „Polankowym Centrum Piknikowym” w Polkowicach ul. Modrzewiowa. Cześć i Chwała Bohaterom.

Już niedługo zaprezentujemy wizualizację pamiątkowej koszulki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o