img

Warto być… Jan Pospieszalski. Spotkanie autorskie

W ramach „II Tygodnia Patriotów” zapraszamy na pierwsze i niepowtarzalne wydarzenie jakim będzie Spotkanie Autorskie z muzykiem, publicystą, dziennikarzem Janem Pospieszalskim.  Warto być… to temat przewodni tego spotkania. Nasz gość zaprezentuje się jako muzyk i wokalista. Przybliży pracę dziennikarza i  opowie o realiach tzw. dziennikarstwa zaangażowanego, które realizował tworząc i prowadząc  zdjęty z ramówki program publicystyczny na żywo w TVP „Warto rozmawiać”. To już 27.02.2022 w Auli Forum Zespołu Szkół w Polkowicach o godz. 16:00 przy ul. Skalników 6.

1 marca w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostanie odprawiona Msza św. w kościele p.w. św. Barbary w rynku o godz. 18:00 w intencji Ojczyzny i tych co oddali swoje życie za wolną i suwerenną Polskę, a których historia nazwała Żołnierzami Wyklętymi. Po eucharystii zapraszamy do udziału w Marszu Pamięci. Przejdziemy ul. Głogowską do ronda im. Żołnierzy Wyklętych. Tam w skupieniu i zadumie odmówimy modlitwę, zostanie odczytany apel pamięci, zapalimy znicze wokół ronda    i odśpiewamy hymn narodowy Mazurka Dąbrowskiego.

A 6 marca zapraszamy do udziału w największym biegu pamięci          w Polsce. Już po raz VI w Polkowicach zorganizujemy Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapisy i szczegóły na stronie www.datasport.pl . Rozpoczynamy o 12:00, miejsce to Polankowe Centrum Piknikowe przy ul. Modrzewiowej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o