img

„ … Prokurator musi być optymistą …” ANDRZEJ WITKOWSKI

„ … mnie uniemożliwiono ściganie ludzi, którzy zapłacili by naprawdę wysoką cenę (za to co zrobili), gdyby mi pozwolono pracować… .

… mam nadzieję, że ta prawda ujrzy światło dzienne, prędzej czy później My tego wszyscy oczekujemy, również ja, który stałem się świadkiem w sprawie …

… efekt ujawniania agentów przyniósł odwrotny skutek, komuniści powrócili do władzy w 93’ roku …, po prostu śmiali nam się w twarz … .

… jeżeli nie pozwolono prowadzić sprawy ks. Jerzego, to nie pozwolono zrobić weryfikacji… myśmy wtedy z nimi nie wygrali, a ja tłumaczyłem ministrowi w departamencie, że sprawa ks. Jerzego tak się „układa”             i rozwija, że będziemy (mieli dowody na sędziów i prokuratorów) iż wszyscy zasiądą na ławach oskarżonych…”

Andrzej Witkowski

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania jakie miało miejsce            w dniu 22 września 2019 roku w polkowickim kinie z prokuratorem w stanie spoczynku Panem Andrzejem Witkowskim, który dwukrotnie prowadził sprawę wyjaśnienia zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki                    i któremu dwukrotnie tą sprawę zabrano.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o